Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkan Vekilimiz Uzan Yeni Mahalle Camisinde Taziye Ziyaretinde Bulunup Acılı Aile İle Bir Araya Geldi

İlçemizden Haberler

 Başkan Vekilimiz Uzan Yeni Mahalle Camisinde Taziye Ziyaretinde Bulunup Acılı Aile İle Bir Araya Geldi

 
Başkan Vekilimiz Uzan Yeni Mahalle Camisinde Taziye Ziyaretinde Bulunup Acılı Aile İle Bir Araya Geldi

İlçemiz Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailelerin yassını paylaşıyor. Yeni Mahalle Camisin de verilen taziyeye katılan Başkan Vekilimiz Uzan Belediyemiz tarafından Hazırlanan taziye paketi ile küçük de olsa cenaze sahiplerine destekde bulunarak hayır olması amacıyla hazırlanan pakette çay ve şeker yardımı ailelere teslim ediliyor.

Cemaat ile dertleşip acılı aile ile sohbet eden Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan vatandaşların sıkıntıları üzerine konuşarak ilçemizi daha iyi bir yere getirmek için çalıştıklarını belirtti. Alt yapı için seneye kazmayı vuracağını vurgulayan Uzan Yeni Mahalle kaldırımlarını yaptıklarını, ışıklandırma ile güzel görünüm elde edildiğini söyledi. Ayrıca imar çalışmaları ile açılacak yollara değinen Başkan Vekili Ahmedi Hani yol çalışmalarına başladık diyerek Ahlat Yolunda da çalışmaları sürdüreceğiz açıklamasını yaptı. Belediye olarak halka hizmetin iyi bir şekilde yerine getirilmesi gerektiğini vurgulayan Uzan: "Terör örgütü tarafından kadın ve çocuklarımız zehirleniyor. Belediye ve vatandaş olarak üstümüze düşen sorumluluğun çok fazla bu yüzden vazifemizi yerine getirip, beyinleri zehirleyen zihniyetten kurtarmalıyız." dedi.

İlçemizde daha önce faaliyet gösteren Belediyenin bırakmış olduğu 25 trilyon borcu gidermeye çalışıyoruz diyen Başkan Vekili çok şükür biraz düşürdük inşallah önümüzdeki yıllarda bu sorundan da kurtulacağız ifadesinde bulundu. Bizim derdimiz koltuk sevdası değil şeklinde konuşan Başkan Vekilimiz sizlerden aldığımız hayır dualar ile yolumuza devam etmek bizlere yetiyor dedi. Son olarak cemaat ile vedalaşıp başsağlığı dileyen Başkan Vekilimiz taziye yerinden ayrıldı.
 
 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

 


Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Yoncalı Beldesinde taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailenin yasını paylaştı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaşı'ın eşlik ettiği acı günde vatandaşlarımızla buluşan Başkan Vekilimiz Taziye Evinde dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bulanığın en güzel kültürlerinden birinin 'Taziye Evi' kültürü olduğunu belirten Başkan Vekilimiz böyle güzel ortamda bir araya gelip acıları paylaşmak kadar değerli bir şey olamaz ifadesinde bulundu. Taziye de bulunan vatandaşlara acılı aileyi yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Sayın Vekilimiz İnsan olarak böyle acılı günler de birbirimize ihtiyaç duyuyoruz. Biz elimizden geldiğince yanınızda bulunmaya devam edeceğiz yeter ki bu birliğimiz hiçbir zaman zedelenmesin vurgusunu yaptı.

Belediyemiz tarafından hazırlanan Taziye Paketini de takdim eden Başkan Vekilimiz Uzan, Bizim de hayır görevimizi yerine getirmemiz gerekir dedi. Orada bulunan vatandaşların da meramlarını dinleyen Sayın Vekilimiz Uzan, Belediye ve kaymakamlık olarak kapımız her zaman sizlere açıktır çağrısında bulundu. Acılı aileye tekrar başsağlığı dileyen Vekilimiz vatandaşlar ile kucaklaşarak taziye ziyaretini yerine getirdi.

 

DEVAMI

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

 

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

İlçemiz Mahalleler arasında yapılan yol çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ulaşım imkanlarına kavuşuyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Bahçelievler Mahallesinde stabilize yol çalışmalarını denetleyerek oradaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çocuklara hediyeler dağıttı.

Bulanık Bahçelievler Mahallesinde 800 metre uzunluğunda ara yolda yapılan stabilize yol çalışması ile vatandaşların ulaşım sorunu ortadan kaldırılarak mevsimsel önlemler alınıyor. Çamurlu yollardan şikayetçi olan vatandaşların istekleri dikkate alınıp Belediye bütçesinden stabilize malzemeler karşılandı. Böylece kış mevsimine girilmeden daha tedbirli halkı mağdur etmeyecek önlemler alındı.

Yol çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Vekilimiz oradaki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyip sohbet etti. Belediye bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların sonuna yaklaşıldığını belirten Vekilimiz hizmetlerimiz en iyi şekilde ihtiyacı karşılayacak düzeyde devam edecek açıklamasında bulundu. vatandaşlar ile vedalaşan Sayın Vekilimiz personellere kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı. 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar