Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

 Başkandan KOSGEB Girişimcilik eğitimine Ziyaret

İlçemizden Haberler

 Başkandan KOSGEB Girişimcilik eğitimine Ziyaret

 


 Başkandan KOSGEB Girişimcilik eğitimine Ziyaret

Belediyemiz ve Küçük, Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı  (KOSGEB)  işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik Eğitim Kursunu Sayın Başkan Hacı Arslan UZAN tarafından ziyaret edildi. Yapılan ziyarette Başkan Uzan KOSKEB eğitmeni Kasım DİNÇER Barutcigil ve Ali VAROL’dan eğitimle ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Katılan bireylerle tek tek ilgilenen UZAN “Siz değerli halkımıza destek olmak amacıyla yapmış olduğumuz bu çalışmada sizlerden kaliteli iş fikirleri bekliyoruz. Konuşmasına devam eden UZAN zanaatınıza uygun yatkınlığınızın olduğu konularda önemli çalışmalar bekliyoruz dedi.

     

     

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü Düzenledi


Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü DüzenlediGeziye katılan atletizm grubu öğrenciler Ahlat’ın tarihi Harabeşehir, Selçuklu Mezarlıkları, Ahlat müzesi ile Abdurrahman Gazi Türbesini gezdiler. Geziye sabah saat 08:00’de giden öğrenciler 15:00 de geri döndüler. Geziye katılan öğrenciler bu geziden çok memnun olduklarını tarihi zenginliklere Bu kadar yakından görebilme imkânını sağlayan Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Hacı Aslan UZAN’a şükranlarını ifade ettiler.

Geziye İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve diğer görevli öğretmenler eşlik ettiler.
 

DEVAMI

UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti

 


UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti


Kaymakam Hacı Arslan UZAN İlçemiz Yeni Mahallede bulunan Hz. Osman camisinde Cuma çıkışında cemaatle sohbet etti. Halk ile yakından ilgilenen UZAN ayaküstü dertlerini dinledi.


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar