Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Belediye Başkanı UZAN’ dan Taziye ziyareti

İlçemizden Haberler

 Belediye Başkanı UZAN’ dan Taziye ziyaretiBelediye Başkanı UZAN’ dan Taziye ziyareti
 

Bulanık Belediye Başkan V. UZAN İlçemiz Şehitlik Mahallesinde 4 yaşında tandıra düşerek hayatını kaybeden çocuğun (Baran Meyveli)  ailesine başsağlığında bulundu. Annesinin anlatımına göre ekmek pişirdikten sonra yemek yemeye giden anne çocuğun olmadığını fark ediyor. 10 -15 dakika sonra tandırlığın kapısını açık bulan anne içine baktığında çocuğunun cesediyle karşılaştığını söylüyor. Olayla ilgili bilgi alan UZAN “ Allahtan sabır diliyorum” dedi. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü Düzenledi


Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü DüzenlediGeziye katılan atletizm grubu öğrenciler Ahlat’ın tarihi Harabeşehir, Selçuklu Mezarlıkları, Ahlat müzesi ile Abdurrahman Gazi Türbesini gezdiler. Geziye sabah saat 08:00’de giden öğrenciler 15:00 de geri döndüler. Geziye katılan öğrenciler bu geziden çok memnun olduklarını tarihi zenginliklere Bu kadar yakından görebilme imkânını sağlayan Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Hacı Aslan UZAN’a şükranlarını ifade ettiler.

Geziye İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve diğer görevli öğretmenler eşlik ettiler.
 

DEVAMI

UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti

 


UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti


Kaymakam Hacı Arslan UZAN İlçemiz Yeni Mahallede bulunan Hz. Osman camisinde Cuma çıkışında cemaatle sohbet etti. Halk ile yakından ilgilenen UZAN ayaküstü dertlerini dinledi.


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar