Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

     Bulanık Belediyesine Yol Süpürme ve Temizlik Aracı Hibe Edildi

Belediyemizden Haberler

     Bulanık Belediyesine Yol Süpürme ve Temizlik Aracı Hibe Edildi

                                     


     Bulanık Belediyesine Yol Süpürme ve Temizlik Aracı Hibe Edildi

 
         Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Bulanık Belediyesi’ne yol süpürme ve temizleme aracı hibe edildi.

     İlçemizin temizliği konusunda çok ciddi çalışmalar yapıldığını belirten Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN, " İlçemizin temizliğinde kullanılmak üzere belediyemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından Yol Süpürme ve Temizleme aracı hibe edildi. Belediye olarak öncelikli görevlerimizden birisi de İlçemizde çevre temizliğidir. Göreve geldiğimiz günden beri, temiz çevreye sahip bir Bulanık için çalışıyoruz. Amaçlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı her geçen gün artırarak sürdürüyoruz. İlçemizin güzelliği ve İlçe halkımızın refahı bizim en büyük huzur kaynağımızdır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na teşekkürlerimizi sunar, ilçemize hayırlı olmasını dileriz’’ dedi.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar