Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

İlçemiz Halk Konserinde Ertuğrul Polat Rüzgarı Esti

İlçemizden Haberler

 İlçemiz Halk Konserinde Ertuğrul Polat Rüzgarı Esti

 

İlçemiz Halk Konserinde Ertuğrul Polat Rüzgarı Esti

Sosyal Belediyecilik kapsamında her fırsatta değişik hizmetlere ağırlık veren Bulanık Belediyesi minik halk konseriyle vatandaşları bir araya getirdi. İlçemiz bünyesinde gerçekleştirilen halk konseri ile vatandaşlara müzik ziyafeti sunan,  Bulanığın içinden yetişen değerli ses sanatçısı Ertuğrul Polat, Bulanık Belediyesi Konferans Salonunun  da vatandaşlarla bir araya gelerek müzik ziyafeti ile halkın hoş vakit geçirmesini sağladı.

Başkan vekilimiz Uzan öncülüğünde gerçekleşen  programa Kurum Amirleri ve vatandaşların katılımı ile eğlenceli vakitler yaşanarak sanatçının şarkılarına eşlik edildi. Sahne sanatçısı Polat'ın seslendirdiği şarkılarla sahnede oyun oynayarak vakit geçiren vatandaşlar bir araya gelmenin sevincini yaşadılar. Kültür ve Sosyal İşlerden sorumlu Ekin Yüce: " İlçemiz de kültürel etkinlilerin yanında sosyal faaliyetlere de ağırlık vererek vatandaşlarımıza eğlenme imkanı sunuyoruz. Küçük bir yerde yaşamanın olumsuzluğunu yaşıyoruz bu yüzden artık hava şartlarının soğumaya başlamasıyla bu tür etkinlilerin önünü açıp vatandaşlarımızı bir araya getirmenin, hoş vakit geçirmenin mutluluğunu hem yaşayıp hem de yaşatmayı düşünüyoruz." dedi.

Ses Sanatçısı Ertuğrul Polat Doğduğu yerde bu tarz etkinlilerle buluşmanın sevincini yaşadığını belirterek programa gelen sınıf arkadaşları ile birlikte anılarını tazeledi. Eğlenceli şarkılarla eğlendirip, slov şarkılarla duygulandıran Polat, sahneden inip vatandaşların arasına katılarak aynı ağızdan seslendirdiği şarkılarla güne anlam kattı. 


 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

 


Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Yoncalı Beldesinde taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailenin yasını paylaştı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaşı'ın eşlik ettiği acı günde vatandaşlarımızla buluşan Başkan Vekilimiz Taziye Evinde dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bulanığın en güzel kültürlerinden birinin 'Taziye Evi' kültürü olduğunu belirten Başkan Vekilimiz böyle güzel ortamda bir araya gelip acıları paylaşmak kadar değerli bir şey olamaz ifadesinde bulundu. Taziye de bulunan vatandaşlara acılı aileyi yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Sayın Vekilimiz İnsan olarak böyle acılı günler de birbirimize ihtiyaç duyuyoruz. Biz elimizden geldiğince yanınızda bulunmaya devam edeceğiz yeter ki bu birliğimiz hiçbir zaman zedelenmesin vurgusunu yaptı.

Belediyemiz tarafından hazırlanan Taziye Paketini de takdim eden Başkan Vekilimiz Uzan, Bizim de hayır görevimizi yerine getirmemiz gerekir dedi. Orada bulunan vatandaşların da meramlarını dinleyen Sayın Vekilimiz Uzan, Belediye ve kaymakamlık olarak kapımız her zaman sizlere açıktır çağrısında bulundu. Acılı aileye tekrar başsağlığı dileyen Vekilimiz vatandaşlar ile kucaklaşarak taziye ziyaretini yerine getirdi.

 

DEVAMI

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

 

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

İlçemiz Mahalleler arasında yapılan yol çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ulaşım imkanlarına kavuşuyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Bahçelievler Mahallesinde stabilize yol çalışmalarını denetleyerek oradaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çocuklara hediyeler dağıttı.

Bulanık Bahçelievler Mahallesinde 800 metre uzunluğunda ara yolda yapılan stabilize yol çalışması ile vatandaşların ulaşım sorunu ortadan kaldırılarak mevsimsel önlemler alınıyor. Çamurlu yollardan şikayetçi olan vatandaşların istekleri dikkate alınıp Belediye bütçesinden stabilize malzemeler karşılandı. Böylece kış mevsimine girilmeden daha tedbirli halkı mağdur etmeyecek önlemler alındı.

Yol çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Vekilimiz oradaki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyip sohbet etti. Belediye bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların sonuna yaklaşıldığını belirten Vekilimiz hizmetlerimiz en iyi şekilde ihtiyacı karşılayacak düzeyde devam edecek açıklamasında bulundu. vatandaşlar ile vedalaşan Sayın Vekilimiz personellere kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı. 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar