Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediyemiz Keçiören Belediyesi İlçemize Desteklerini Esirgemiyor

Belediyemizden Haberler

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediyemiz Keçiören Belediyesi İlçemize Desteklerini EsirgemiyorAnkara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediyemiz Keçiören Belediyesi İlçemize Desteklerini Esirgemiyor
 

   Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediyesi tarafından ilçemize 152 adet oturma bankı gönderildi. Teslim alınan oturma bankları Belediyemizin Park ve Bahçeler birimi ekiplerince,  İlçemiz merkezindeki camiler ile kamu kurum ve kuruluşlarının bahçelerine dağıtıldı. Daha sonra camiler ile kamu kurum ve kuruluşlarının bahçelerinde uygun yerlere montajı yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

    İlçemize yapılan bu desteklerden çok memnun kaldığını söyleyen vatandaşlarımız, Bulanık’ın bu gibi hizmetlere çok ihtiyacı olduğunu, yapılacak olan hizmetlerin de hız kesmeden devamını arzuladıklarını belirterek,  Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediyesi’ne minnettarlıklarını belirttiler.


         

       

      

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar