Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkan Vekilimiz UZAN Yeni Tribün İçin Çalışmaları Başlattı

İlçemizden Haberler

Başkan Vekilimiz UZAN Yeni Tribün İçin Çalışmaları Başlattı

 


Başkan Vekilimiz UZAN Yeni Tribün İçin Çalışmaları Başlattı

İlçemiz için spor faaliyetleri kapsamında kullanılmaya elverişli olmayan, can güvenliğini tehdit eden ve şehir görünümüne zarar veren eski Stadyum Tribünü yıkılarak yerine Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan, bin kişilik Çelik Konstrüksiyonlu Portatif bir Tribün yapılması için çalışmaları başlattı.

Şehir Stadyumuna uygun, bin kişilik bir kapasiteye sahip yapılması planlanan tribün ile ilgili Başkan Vekilimiz: " Spor faaliyetlerine belediye olarak önem veriyoruz. İlçemiz  stadyumuna uygun bir tribünün olmaması büyük bir eksiklik. Özellikle genç nüfusu göz önüne alarak onları spora yönlendirmeyi amaçlıyoruz. İnanıyorum ki projemiz amacına uygun tamamlandıktan sonra İlçemiz spor etkinlilerini daha rahat yapabileceği bir alana kavuşmuş olacak." dedi.

Yıkımına dün başlanan tribün daha işlevsel bir boyutta ve görünümde İlçemize kazandırılacak. Futbol ve diğer spor faaliyetlerinin daha uygun şartlarda yapılması planlanan alanda Özellikle Maç izlemelerinde faydalı olacağı düşünülerek proje, sağlıklı bir şekilde hizmete uygun hale getirilecek.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

 


Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Yoncalı Beldesinde taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailenin yasını paylaştı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaşı'ın eşlik ettiği acı günde vatandaşlarımızla buluşan Başkan Vekilimiz Taziye Evinde dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bulanığın en güzel kültürlerinden birinin 'Taziye Evi' kültürü olduğunu belirten Başkan Vekilimiz böyle güzel ortamda bir araya gelip acıları paylaşmak kadar değerli bir şey olamaz ifadesinde bulundu. Taziye de bulunan vatandaşlara acılı aileyi yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Sayın Vekilimiz İnsan olarak böyle acılı günler de birbirimize ihtiyaç duyuyoruz. Biz elimizden geldiğince yanınızda bulunmaya devam edeceğiz yeter ki bu birliğimiz hiçbir zaman zedelenmesin vurgusunu yaptı.

Belediyemiz tarafından hazırlanan Taziye Paketini de takdim eden Başkan Vekilimiz Uzan, Bizim de hayır görevimizi yerine getirmemiz gerekir dedi. Orada bulunan vatandaşların da meramlarını dinleyen Sayın Vekilimiz Uzan, Belediye ve kaymakamlık olarak kapımız her zaman sizlere açıktır çağrısında bulundu. Acılı aileye tekrar başsağlığı dileyen Vekilimiz vatandaşlar ile kucaklaşarak taziye ziyaretini yerine getirdi.

 

DEVAMI

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

 

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

İlçemiz Mahalleler arasında yapılan yol çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ulaşım imkanlarına kavuşuyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Bahçelievler Mahallesinde stabilize yol çalışmalarını denetleyerek oradaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çocuklara hediyeler dağıttı.

Bulanık Bahçelievler Mahallesinde 800 metre uzunluğunda ara yolda yapılan stabilize yol çalışması ile vatandaşların ulaşım sorunu ortadan kaldırılarak mevsimsel önlemler alınıyor. Çamurlu yollardan şikayetçi olan vatandaşların istekleri dikkate alınıp Belediye bütçesinden stabilize malzemeler karşılandı. Böylece kış mevsimine girilmeden daha tedbirli halkı mağdur etmeyecek önlemler alındı.

Yol çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Vekilimiz oradaki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyip sohbet etti. Belediye bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların sonuna yaklaşıldığını belirten Vekilimiz hizmetlerimiz en iyi şekilde ihtiyacı karşılayacak düzeyde devam edecek açıklamasında bulundu. vatandaşlar ile vedalaşan Sayın Vekilimiz personellere kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı. 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar