Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkan Vekilimizin  Hoş Sohbet Ortamında Vatandaşlarımızla Çay Keyfi

İlçemizden Haberler

Başkan Vekilimizin  Hoş Sohbet Ortamında Vatandaşlarımızla Çay Keyfi

 

Başkan Vekilimizin  Hoş Sohbet Ortamında Vatandaşlarımızla Çay Keyfi

Sonbaharın güzel vaktinde vatandaşlarımızla açık havada çay keyfi yapan Başkan Vekilimiz UZAN, temiz havanın tadını çıkardı. Halkımızla birlikte kahvede buluşan Vekilimiz vatandaşlar ile sohbet ederek onların meramlarını dinledi.

Halk ile her zaman iç içe olmaya önem veren Başkan Vekilimiz belediye hizmetlerini anlatarak alt yapı hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirdi. Gerçek bir sorun olan alt yapının şimdiye kadar bir çözüme ulaşamamasını sorun olarak gören Başkan Vekilimiz, biz alt zemin için çalışmalarımızı hazır hale getirdik seneye tamamen kendimizi bu işe adayarak çözüm bulacağız şeklinde konuştu. Şuan bile İlçemizi yaşanabilir şehir statüsü haline getirmek için gerçek anlamda çabalıyoruz. Kışa girmeden önce hazırlıklarımızı sürdürüp devam eden çalışmalarımızı ise sağlıklı bir şekilde teslim almaya çalışıyoruz vurgusunu yaparak vatandaşlar olarak sizler bizim yanımızda olduğunuz sürece biz kaymakamlık ve belediye olarak her kapıyı çalıp daha güzel işler ortaya çıkaracağız ifadesinde bulundu.

Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ve hoş sohbeti ile vakit geçiren Sayın Vekilimiz UZAN' a teşekkürlerini sunan vatandaşlarımız sizin sayenizde İlçemizin sorunları ortadan kalkıyor. Biz vatandaşlarınız olarak sizlere minnettarız sizin ve yaptığını çalışmalarınızı destekliyoruz diyerek duygularını dile getirdiler. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

 


Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Yoncalı Beldesinde taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailenin yasını paylaştı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaşı'ın eşlik ettiği acı günde vatandaşlarımızla buluşan Başkan Vekilimiz Taziye Evinde dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bulanığın en güzel kültürlerinden birinin 'Taziye Evi' kültürü olduğunu belirten Başkan Vekilimiz böyle güzel ortamda bir araya gelip acıları paylaşmak kadar değerli bir şey olamaz ifadesinde bulundu. Taziye de bulunan vatandaşlara acılı aileyi yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Sayın Vekilimiz İnsan olarak böyle acılı günler de birbirimize ihtiyaç duyuyoruz. Biz elimizden geldiğince yanınızda bulunmaya devam edeceğiz yeter ki bu birliğimiz hiçbir zaman zedelenmesin vurgusunu yaptı.

Belediyemiz tarafından hazırlanan Taziye Paketini de takdim eden Başkan Vekilimiz Uzan, Bizim de hayır görevimizi yerine getirmemiz gerekir dedi. Orada bulunan vatandaşların da meramlarını dinleyen Sayın Vekilimiz Uzan, Belediye ve kaymakamlık olarak kapımız her zaman sizlere açıktır çağrısında bulundu. Acılı aileye tekrar başsağlığı dileyen Vekilimiz vatandaşlar ile kucaklaşarak taziye ziyaretini yerine getirdi.

 

DEVAMI

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

 

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

İlçemiz Mahalleler arasında yapılan yol çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ulaşım imkanlarına kavuşuyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Bahçelievler Mahallesinde stabilize yol çalışmalarını denetleyerek oradaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çocuklara hediyeler dağıttı.

Bulanık Bahçelievler Mahallesinde 800 metre uzunluğunda ara yolda yapılan stabilize yol çalışması ile vatandaşların ulaşım sorunu ortadan kaldırılarak mevsimsel önlemler alınıyor. Çamurlu yollardan şikayetçi olan vatandaşların istekleri dikkate alınıp Belediye bütçesinden stabilize malzemeler karşılandı. Böylece kış mevsimine girilmeden daha tedbirli halkı mağdur etmeyecek önlemler alındı.

Yol çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Vekilimiz oradaki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyip sohbet etti. Belediye bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların sonuna yaklaşıldığını belirten Vekilimiz hizmetlerimiz en iyi şekilde ihtiyacı karşılayacak düzeyde devam edecek açıklamasında bulundu. vatandaşlar ile vedalaşan Sayın Vekilimiz personellere kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı. 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar