Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkanımız UZAN, ADEM ile Gençlik Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu  

Belediyemizden Haberler

Başkanımız UZAN, ADEM ile Gençlik Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu  


Başkanımız UZAN, ADEM ile Gençlik Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu
 
 
         İlçemizde Merkez Cami yanında bulunan Mülkiyeti Belediyemize ait olan İş Merkezinin birinci katı tamamen restore edilerek bir kısmı Aile Destek ve Eğitim Merkezi’ne (ADEM), diğer kısmı da Gençlik Merkezi’ne tahsis ediliyor.

         Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN’a İlçe Emniyet Müdürü Muhittin AYHAN ile Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL de eşlik etti. Bakım-onarım ve yerleşme süreci ile ilgili yetkililerden bilgi alan kaymakamımız bazı talimatlarda da bulundu. Yapım aşamasında sona gelinen ADEM'de Kur´an-ı Kerim, spor, resim, müzik, ahşap sanatları, tezhip, ebru, el sanatları, dikiş-nakış, ve daha birçok alanda kurs verilecek. Ayrıca bir tane de sinema salonu hizmete açılacak. Gençlik Merkezinde ise Fitness Center organizasyonu yapılacak.  İlçemizde faaliyet gösterecek olan  Aile Destek ve Eğitim Merkezlerinde (ADEM)  kadınlar, çeşitli branşlarda hem eğitim, hem de gelecekte iş kurmak için sertifika alacaklar.

         Kaymakamımız UZAN,  Aile Destek ve Eğitim Merkezi ile Gençlik Merkezi’nin 2 hafta içerisinde açılacağını ifade etti.


      

      

      

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler

 

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler
 
Bazı Resmi İş ve İşlemleri takip etmek üzere Ankara İline giden Sayın Başkanımız UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ile Birlikte “Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK ile görüştüklerini yapılan görüşmede İlçemizin Sokak iyileştirmelerinde kullanılmak üzere park ve bahçe malzemelerini talep etmiş olduklarını ve söz konusu malzemenin verilmesine ilişkin sözünü aldıklarını aldıkları bu sözler ile kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı başta Sayın Başkan Mustafa AK, Belediye Başkan Yardımcısı Semih KANİBİR, Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA, Dış İlişkiler Müdürü Mustafa ARAÇ ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN Bey Efendiye Şükranlarını sunuyorum” dedi.

      

      


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar