Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkanımız UZAN, İŞKUR Personelleri İle Bir Araya Geldi

Belediyemizden Haberler

Başkanımız UZAN, İŞKUR Personelleri İle Bir Araya Geldi

 

Başkanımız UZAN, İŞKUR Personelleri İle Bir Araya Geldi
 
       Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN, İlçe Belediyesi ve İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı bünyesinde çalışan İŞKUR personelleri ile bir araya gelerek görev dağılımları ve yapılan hizmetlerle ilgili süreç hakkında toplantı yaptı.

      Toplantıya Belediye Başkanımız ile birlikte Mali Hizmetler Müdürü Ömer KAYA ile Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Abdullah BİNGÖL de katıldı. Başkan UZAN, İŞKUR personellerinin görev dağılımları ile ilgili birkaç değişiklikte bulunarak personelin işini severek yapması gerektiğini ifade etti. Daha sonra buradaki amacımızın görevimizi en iyi şekilde yerine getirerek, yenilikçi projelerle yılmadan çalışmak olduğunu hatırlatan Başkan UZAN,  hizmetlerinden dolayı tüm personele teşekkürlerini iletti.       

      
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar