Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkanımız UZAN, İŞKUR Personelleri İle Bir Araya Geldi

Belediyemizden Haberler

Başkanımız UZAN, İŞKUR Personelleri İle Bir Araya Geldi

 

Başkanımız UZAN, İŞKUR Personelleri İle Bir Araya Geldi
 
       Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN, İlçe Belediyesi ve İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı bünyesinde çalışan İŞKUR personelleri ile bir araya gelerek görev dağılımları ve yapılan hizmetlerle ilgili süreç hakkında toplantı yaptı.

      Toplantıya Belediye Başkanımız ile birlikte Mali Hizmetler Müdürü Ömer KAYA ile Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Abdullah BİNGÖL de katıldı. Başkan UZAN, İŞKUR personellerinin görev dağılımları ile ilgili birkaç değişiklikte bulunarak personelin işini severek yapması gerektiğini ifade etti. Daha sonra buradaki amacımızın görevimizi en iyi şekilde yerine getirerek, yenilikçi projelerle yılmadan çalışmak olduğunu hatırlatan Başkan UZAN,  hizmetlerinden dolayı tüm personele teşekkürlerini iletti.       

      
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemize yeniden hayat veren gençlik merkezi ve ADEM

 


İlçemize yeniden hayat veren gençlik merkezi ve ADEM


Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan beraberinde Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN Bulanık Mehmet Akif ERSOY Gençlik Merkezi ve ADEM 2 Eğitim Merkezini ziyaret etti. Kursları tek tek kontrol eden Kaymakam  UZAN eksiklik varsa giderileceğini  ve şartların daha da iyileştirileceğini söyledi.  Ardından ziyarette bulunan misafirlere Sayın UZAN hediyeler takdim edildi.
 
     

     

      

DEVAMI

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar