Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Belediyemiz Personeline Mali Mevzuat Eğitimi Verildi

Belediyemizden Haberler

Belediyemiz Personeline Mali Mevzuat Eğitimi Verildi

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) 2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Belediyemiz "Mali Mevzuat Eğitimi" verilmesi projesi kabul edildi.

Kabul edilen proje kapsamında belediyemiz personeline yönelik  ‘Mali Mevzuat Eğitimi’  konulu seminer verildi.

Mahalli İdareler Hizmet Derneğinin gerçekleştirdiği Eğitim Projesine Mahalli İdareler Hizmet Derneği Genel Başkan Yardımcısı M. Cemal ÖZYARDIMCI eğitmen olarak katıldı.

Belediyemiz Encümen Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitim semineri 5 gün sürdü.

Kurumsal Kapasitenin arttırılması amacıyla verilen eğitim sonrasında Belediye Başkanlığına ait Birimlerin Çalışma Yönetmeliği hazırlanarak proje tamamlandı.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar