Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Belediyemizin Güzel Sanatlara Sponsorluğu ile Resim Sergisi Açıldı

Belediyemizden Haberler

Belediyemizin Güzel Sanatlara Sponsorluğu ile Resim Sergisi Açıldı

 

Belediyemizin Güzel Sanatlara Sponsorluğu ile Resim Sergisi Açıldı
 
    Belediyemizin sponsor olduğu İlçe gençlerimizin çalışmaları, hükümet konağı önünde emek dolu bir sergiyle görücüye çıktı.

   Belediyemizin desteğiyle İlçe gençlerimizden Muş Şehit Yücel Kurtoğlu Güzel Sanatlar Lisesi son sınıf öğrencileri; Mesut ARSLAN ile Esengül ARSLAN’ın yeteneklerini sergiledikleri birbirinden farklı güzel eserlerin sunulduğu emek ve yetenek dolu serginin açılışı, Belediye Başkanımız UZAN tarafından yapıldı.

   Belediye Başkanımız UZAN, öğrencilerin güzel eserler meydana getirdiklerini belirterek: “Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan sergiyi çok beğendim. Burada öğrencileri adeta kendi içlerindeki sevgiyi resimlere yansıtarak, güzel eserler ortaya çıkarıyorlar. Öğrencilerimizin resim dalına olan merakları ve yeteneklerine binaen biz de belediye olarak sponsor olduk. Belediyemiz işte böyle hizmetler için var, böyle hizmetlere sponsor olmak için var. Terör örgütlerine sponsor olmak için değil, onlara hizmet etmek için değil. Biz belediye olarak güzel işlere hep destek vermeye hazırız. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

     

     

     

     

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

  Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
         İlçemiz Zafer Mahallesinde yapımı devam eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İlçemize hibe edilen Prefabrik Taziye evi çalışmalarını ve İlçemiz İnönü Mahallesinde yeni yapılan Park alanlarını gezen Sayın Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN çalışmalara ilişkin bilgi aldı. İnceleme sırasında çocuklarla karşılaşan UZAN bir süre onlarla sohbet edip, onlara oyuncak hediye etti.


      

                           

      

DEVAMI

Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi

 

 
Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi
 
      19.06.2017 tarihinde Belediyemizin organize ettiği iftar çadırında Ramazan coşkusu devam ediyor.  Kurulan iftar çadırında her gün yaklaşık 300 kişi iftar açarken, Belediye Başkanımız UZAN, Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL, Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK,  Köy ve Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlar katıldı. İftar öncesi Belediye Başkanımız UZAN, yemek kazanlarının başına geçerek vatandaşlarımıza yemeklerini dağıttı. Belediye Başkanımız UZAN’a yemek dağıtımında Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL’de eşlik etti.

       Belediyemiz tarafından günlük 300 kişiye iftar yemeğinin verildiği iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanımız UZAN, hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile iftar yemeklerinin verilmeye devam ettiğini belirterek,  “Bugünkü iftar yemeğimiz, Vedaş İl Müdürlüğü tarafından veriliyor. Ben Vedaş İl Müdürümüz Eşref ŞENTÜRK Bey’e bu hayırseverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan vesilesiyle burada günlük yaklaşık 300 kişiye sıcak yemek veriyoruz. Bu sıcak yemeği veriyoruz derken; hayırsever işadamlarımız, kurumlarımız yani Bulanık halkımız veriyor. Bu da Bulanıklı vatandaşlarımızın ne kadar hayırsever, cömert olduğunu gösteriyor. Ben bu vesileyle tüm hayırsever iş adamlarımızı ve hayırseverlerimizi tebrik ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin diyorum” dedi.

      Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK konuşmasında “Tüm ülkemize huzur içerisinde bir Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı diliyorum.  Bu vesileyle, bize bu imkânı sağlayan Bulanık Belediyesi’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yemek sonrasında koyulaşan sohbetle birlikte çaylar içildi.

       

       

      

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar