Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Belediyemizin Güzel Sanatlara Sponsorluğu ile Resim Sergisi Açıldı

Belediyemizden Haberler

Belediyemizin Güzel Sanatlara Sponsorluğu ile Resim Sergisi Açıldı

 

Belediyemizin Güzel Sanatlara Sponsorluğu ile Resim Sergisi Açıldı
 
    Belediyemizin sponsor olduğu İlçe gençlerimizin çalışmaları, hükümet konağı önünde emek dolu bir sergiyle görücüye çıktı.

   Belediyemizin desteğiyle İlçe gençlerimizden Muş Şehit Yücel Kurtoğlu Güzel Sanatlar Lisesi son sınıf öğrencileri; Mesut ARSLAN ile Esengül ARSLAN’ın yeteneklerini sergiledikleri birbirinden farklı güzel eserlerin sunulduğu emek ve yetenek dolu serginin açılışı, Belediye Başkanımız UZAN tarafından yapıldı.

   Belediye Başkanımız UZAN, öğrencilerin güzel eserler meydana getirdiklerini belirterek: “Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan sergiyi çok beğendim. Burada öğrencileri adeta kendi içlerindeki sevgiyi resimlere yansıtarak, güzel eserler ortaya çıkarıyorlar. Öğrencilerimizin resim dalına olan merakları ve yeteneklerine binaen biz de belediye olarak sponsor olduk. Belediyemiz işte böyle hizmetler için var, böyle hizmetlere sponsor olmak için var. Terör örgütlerine sponsor olmak için değil, onlara hizmet etmek için değil. Biz belediye olarak güzel işlere hep destek vermeye hazırız. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

     

     

     

     

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler

 

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler
 
Bazı Resmi İş ve İşlemleri takip etmek üzere Ankara İline giden Sayın Başkanımız UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ile Birlikte “Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK ile görüştüklerini yapılan görüşmede İlçemizin Sokak iyileştirmelerinde kullanılmak üzere park ve bahçe malzemelerini talep etmiş olduklarını ve söz konusu malzemenin verilmesine ilişkin sözünü aldıklarını aldıkları bu sözler ile kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı başta Sayın Başkan Mustafa AK, Belediye Başkan Yardımcısı Semih KANİBİR, Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA, Dış İlişkiler Müdürü Mustafa ARAÇ ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN Bey Efendiye Şükranlarını sunuyorum” dedi.

      

      


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar