Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Gençlerimiz Fidanları Toprak İle Kucaklaştırdı

İlçemizden Haberler

Gençlerimiz Fidanları Toprak İle Kucaklaştırdı

 

Gençlerimiz Fidanları Toprak İle Kucaklaştırdı
 
 
        İlçemiz Kapalı Spor Salonu çevresinde Belediyemizin düzenlediği fidan dikme etkinliğine Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN ile AK Parti İlçe Başkanı Ali BULUT, Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Halk Bankası Müdürü Ceyhun KOÇ, İlçemize Bursa’dan misafir gelen Psikoterapist Deniz AĞAR ve çok sayıda öğrenci   katıldı.
 
      İlk olarak Belediye Başkanımız UZAN, öğrencilere fidanın nasıl dikileceğini öğreterek yeşilin önemine dikkat çekti ve çevrenin geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu öğrencilere anlattı.
 
      Belediye Başkanımız UZAN, ‘‘Çevre bilincini ve çevre sevgisini gelecek nesillere aşılamak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bugün burada çeşitli fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Kurumlarımızın çevresi temiz, görsel olarak zengin olması konusuna önem vermekteyiz. Belediye olarak üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız ve bütün birimlerimizin yanındayız. Çevreye katkı sağlayacak faaliyetlerimiz devam edecek.  Bizden sonraki nesile bırakacağımız oksijen dolu alanlarımız olacak” dedi. 
 
       Daha sonra ‘‘Yaşanabilir bir dünya için haydi ağaç dikmeye’’ yazılı pankart açılarak hatıra fotoğrafı çektirildi.

 
 

     

     

     


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü Düzenledi


Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü DüzenlediGeziye katılan atletizm grubu öğrenciler Ahlat’ın tarihi Harabeşehir, Selçuklu Mezarlıkları, Ahlat müzesi ile Abdurrahman Gazi Türbesini gezdiler. Geziye sabah saat 08:00’de giden öğrenciler 15:00 de geri döndüler. Geziye katılan öğrenciler bu geziden çok memnun olduklarını tarihi zenginliklere Bu kadar yakından görebilme imkânını sağlayan Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Hacı Aslan UZAN’a şükranlarını ifade ettiler.

Geziye İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve diğer görevli öğretmenler eşlik ettiler.
 

DEVAMI

UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti

 


UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti


Kaymakam Hacı Arslan UZAN İlçemiz Yeni Mahallede bulunan Hz. Osman camisinde Cuma çıkışında cemaatle sohbet etti. Halk ile yakından ilgilenen UZAN ayaküstü dertlerini dinledi.


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar