Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

İlçemiz Sıcak Asfalt Yol Çalışmalarıyla  Sağlıklı Ulaşım İmkanlarına Kavuşuyor

İlçemizden Haberler

İlçemiz Sıcak Asfalt Yol Çalışmalarıyla  Sağlıklı Ulaşım İmkanlarına Kavuşuyor

 

İlçemiz Sıcak Asfalt Yol Çalışmalarıyla  Sağlıklı Ulaşım İmkanlarına Kavuşuyor

İlçemiz için yapılan sıcak asfalt yol çalışmaları sayesinde sağlıklı ulaşım imkanları sağlanıyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Zafer Mahallesi Hastane Yolu üzerinde dökülen sıcak asfaltı yerinde kontrol etti. Belediyecilik Hizmeti anlayışında alt ve üst olmak üzere yol yapım çalışmalarını en ince detayına kadar inceleyip, gerekli bütün imkanları seferber edeceğiz şeklinde konuştu.

İşlek cadde olan zafer Mahallesi Hastane Yolu ulaşım aksaklıklarının olduğu, vatandaşların ve araç sahiplerinin yaşadığı sıkıntıları gidermek için Başkan Vekilimizin talimatıyla çift şerit halinde alt dolgusu yapılıp üst zemin için uygun hale getirildi. Yolun 250 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğinde sıcak asfalt dökümü yapılarak  Kaldırımlar ve Işılandırmalarla daha işlevsel hale getirilecek . Hizmete sunulan yol yapım çalışmaları hakkında bilgi veren Makina İkmal Müdürü Abdullah Bingöl: " Hava şartlarını aldırmadan ekip ile birlikte kar yağmadan önce çalışmalarımızı hızlı ve  titiz bir şekilde Başkan Vekilimiz talimatıyla  yürütüyoruz." dedi.

Kontrol ettiği yolun eksiklilerini de dile getiren Başkan Vekilimiz Personeller ile fikir alışverişinde bulunarak işin aksatılmadan sağlıklı bir şekilde teslim edilmesini istedi. Çalışmaları yürüten personellere kolaylıklar dileyerek Çalışma alanından ayrıldı.
 
 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

 


Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Yoncalı Beldesinde taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailenin yasını paylaştı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaşı'ın eşlik ettiği acı günde vatandaşlarımızla buluşan Başkan Vekilimiz Taziye Evinde dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bulanığın en güzel kültürlerinden birinin 'Taziye Evi' kültürü olduğunu belirten Başkan Vekilimiz böyle güzel ortamda bir araya gelip acıları paylaşmak kadar değerli bir şey olamaz ifadesinde bulundu. Taziye de bulunan vatandaşlara acılı aileyi yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Sayın Vekilimiz İnsan olarak böyle acılı günler de birbirimize ihtiyaç duyuyoruz. Biz elimizden geldiğince yanınızda bulunmaya devam edeceğiz yeter ki bu birliğimiz hiçbir zaman zedelenmesin vurgusunu yaptı.

Belediyemiz tarafından hazırlanan Taziye Paketini de takdim eden Başkan Vekilimiz Uzan, Bizim de hayır görevimizi yerine getirmemiz gerekir dedi. Orada bulunan vatandaşların da meramlarını dinleyen Sayın Vekilimiz Uzan, Belediye ve kaymakamlık olarak kapımız her zaman sizlere açıktır çağrısında bulundu. Acılı aileye tekrar başsağlığı dileyen Vekilimiz vatandaşlar ile kucaklaşarak taziye ziyaretini yerine getirdi.

 

DEVAMI

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

 

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

İlçemiz Mahalleler arasında yapılan yol çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ulaşım imkanlarına kavuşuyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Bahçelievler Mahallesinde stabilize yol çalışmalarını denetleyerek oradaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çocuklara hediyeler dağıttı.

Bulanık Bahçelievler Mahallesinde 800 metre uzunluğunda ara yolda yapılan stabilize yol çalışması ile vatandaşların ulaşım sorunu ortadan kaldırılarak mevsimsel önlemler alınıyor. Çamurlu yollardan şikayetçi olan vatandaşların istekleri dikkate alınıp Belediye bütçesinden stabilize malzemeler karşılandı. Böylece kış mevsimine girilmeden daha tedbirli halkı mağdur etmeyecek önlemler alındı.

Yol çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Vekilimiz oradaki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyip sohbet etti. Belediye bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların sonuna yaklaşıldığını belirten Vekilimiz hizmetlerimiz en iyi şekilde ihtiyacı karşılayacak düzeyde devam edecek açıklamasında bulundu. vatandaşlar ile vedalaşan Sayın Vekilimiz personellere kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı. 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar