Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

İlçemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Kesintisiz Devam Ediyor

Belediyemizden Haberler

İlçemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Kesintisiz Devam Ediyor

 


İlçemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Kesintisiz Devam Ediyor
 

      Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemizde yapımı devam eden taziye evi, çocuk oyun grupları ve park çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

      Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçemizde taziye evi ve park çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  Devam eden inşaat çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN ise, İlçemizde Zafer Mahallesi’nde inşaat çalışmaları devam eden Taziye Evi ve bahçesi ile Devlet Hastanesi önünde inşaatı devam eden yeşil park alanının kısa sürede tamamlanması için ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi. 

     Ayrıca yine Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemize gönderilen 12 adet çocuk oyun grupları da park-bahçe ve okulların bahçelerine kurulumu yapılarak çocuklarımızın keyifli zaman geçirmeleri için hizmete açıldı.

    İlçemize hem çalışmalarıyla hem de maddi destekleriyle hiçbir yardımını esirgemeyen Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ekiplerine teşekkür eder, halkımız adına şükranlarımızı sunarız.


     

     

     

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler

 

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler
 
Bazı Resmi İş ve İşlemleri takip etmek üzere Ankara İline giden Sayın Başkanımız UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ile Birlikte “Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK ile görüştüklerini yapılan görüşmede İlçemizin Sokak iyileştirmelerinde kullanılmak üzere park ve bahçe malzemelerini talep etmiş olduklarını ve söz konusu malzemenin verilmesine ilişkin sözünü aldıklarını aldıkları bu sözler ile kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı başta Sayın Başkan Mustafa AK, Belediye Başkan Yardımcısı Semih KANİBİR, Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA, Dış İlişkiler Müdürü Mustafa ARAÇ ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN Bey Efendiye Şükranlarını sunuyorum” dedi.

      

      


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar