Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

İlçemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Kesintisiz Devam Ediyor

Belediyemizden Haberler

İlçemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Kesintisiz Devam Ediyor

 


İlçemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Kesintisiz Devam Ediyor
 

      Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemizde yapımı devam eden taziye evi, çocuk oyun grupları ve park çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

      Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçemizde taziye evi ve park çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  Devam eden inşaat çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN ise, İlçemizde Zafer Mahallesi’nde inşaat çalışmaları devam eden Taziye Evi ve bahçesi ile Devlet Hastanesi önünde inşaatı devam eden yeşil park alanının kısa sürede tamamlanması için ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi. 

     Ayrıca yine Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemize gönderilen 12 adet çocuk oyun grupları da park-bahçe ve okulların bahçelerine kurulumu yapılarak çocuklarımızın keyifli zaman geçirmeleri için hizmete açıldı.

    İlçemize hem çalışmalarıyla hem de maddi destekleriyle hiçbir yardımını esirgemeyen Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ekiplerine teşekkür eder, halkımız adına şükranlarımızı sunarız.


     

     

     

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar