Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

İlçemize Her Güzellik Yakışıyor, Park ve Bahçelerde Sona Yaklaşıldı

Belediyemizden Haberler

İlçemize Her Güzellik Yakışıyor, Park ve Bahçelerde Sona Yaklaşıldı

 

İlçemize Her Güzellik Yakışıyor, Park ve Bahçelerde Sona Yaklaşıldı
 
   Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçemizdeki park ve bahçelerin inşaat çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Çocuk oyun grupları ise Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hibe etmesiyle İlçemize kazandırılan yardımlar arasında yer alıyor.

   Belediye Başkanımız UZAN, Ramazan ayına rağmen İlçemizin çeşitli yerlerinde inceleme ve denetimlere ara vermeden devam ediyor. İlk olarak Yenimahalle’de inşaatında sona gelinen park ile yetkililerden bilgiler alan Belediye Başkanımız UZAN, ‘‘Oyun oynamak için özgürce sokağa çıkamayan çocuklarımızın sağlıklı ve güven içerisinde oynayabileceği, eğlenebileceği, gençlerimizin spor aktivitelerini rahatça yerine getirebileceği, farklı yaş gruplarındaki vatandaşımızın huzur içinde oturabileceği, dinlenebileceği, adeta bir buluşma, tanışma, kaynaşma noktası haline gelen park ve yeşil alanlarımıza çok önem veriyoruz.  İlçemize yakışır hizmetler yapıyoruz. Allah’ın izniyle çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp park ve bahçelerimizi hizmete açacağız’’ dedi.
 
    Daha sonra Muhammet Fatih SAFİTÜRK Parkı ve çevresinde de incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız UZAN, parkın içinde ve çevresinde bakım-onarım yapılacağını ve görüntü kirliliğine neden olan metruk yapıların da zaman kaybetmeden yıkılacağını söyledi. Başkanımız UZAN, parkta keyifli zamanlar geçiren çocuklarla da ilgilendi. Çocuklara boş zamanlarında parklardaki oyun alanlarında vakit geçirmeleri tavsiyesinde bulunarak onlara oyuncaklar dağıttı.

    

     

     

     

     

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler

 

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler
 
Bazı Resmi İş ve İşlemleri takip etmek üzere Ankara İline giden Sayın Başkanımız UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ile Birlikte “Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK ile görüştüklerini yapılan görüşmede İlçemizin Sokak iyileştirmelerinde kullanılmak üzere park ve bahçe malzemelerini talep etmiş olduklarını ve söz konusu malzemenin verilmesine ilişkin sözünü aldıklarını aldıkları bu sözler ile kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı başta Sayın Başkan Mustafa AK, Belediye Başkan Yardımcısı Semih KANİBİR, Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA, Dış İlişkiler Müdürü Mustafa ARAÇ ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN Bey Efendiye Şükranlarını sunuyorum” dedi.

      

      


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar