Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

İmam Hatip Anadolu Lisesi Semt Sahası Valimizin Katılımıyla Öğrencilerin Hizmetine Sunuldu

İlçemizden Haberler

İmam Hatip Anadolu Lisesi Semt Sahası Valimizin Katılımıyla Öğrencilerin Hizmetine Sunuldu

 


İmam Hatip Anadolu Lisesi Semt Sahası Valimizin Katılımıyla Öğrencilerin Hizmetine Sunuldu

İlçemiz Liselerinden İmam Hatip Anadolu Lisesi Semt Sahası, Belediye Başkan Vekilimiz Uzan'ın  daveti üzerine şeref veren Sayın Valimiz Aziz Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi. İmam Hatip Ailesi Okul önünde toplanarak çiçek ve ikramlarla Valimizi karşılayıp yoğun ilgi gösterdiler.

Belediye genelinde öğrencilerin spor aktivitelerinin artmasına önem veren Başkan Vekilimizin girişimi ile Spor Toto tarafından yapımı üstlenen Semt Sahası, 19 metre genişliğinde 31 metre uzunluğunda ışıklı sistemle ile daha işlevsel faaliyet vermek adına İmam Hatip Anadolu Lisesi için yapıldı. Sayın Valimiz Aziz Yıldırım ile birlikte Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan öğrencileri selamlayarak Sahanın açılışını katılımcıların da dahil olmasıyla gerçekleştirdiler.

İmam Hatip Ailesi olarak Öncelikle Başkan Vekilimiz öncülüğünde Semt Sahasına her anlamda ihtiyaçları olduğunu belirten Okul Müdürü Osman Üstündağ: " Toplam da 30 saat Beden Eğitimi dersimiz var. Böyle bir alanın olmaması öğrencilerim için büyük bir eksiklikti artık istedikleri gibi spor faaliyetlerini yürütecekler buna öncülük eden Başkan Vekilimiz ve açılış için katılımıyla şeref veren Sayın Valimize okulum adına çok teşekkür ederim." dedi.

Öğrencilerin mutluluğuna ortak olan Valimiz Aziz Yıldırım Kaymakamımız ve Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan saha içinde maç yapan öğrencileri izleyerek desteklediler. Okula yeni yaptırılan Semt Sahasının hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Valimiz öğrencilerimiz için bu tür faaliyetlerin yapılmasını gönülden destekliyorum açıklamasında bulundu. Ayrıca öğretmenler ile bir araya gelen valimiz küçük bir toplantı yaparak öğretmenlerini isteklerini ve sıkıntılarını dinleyip Eğitim için gönül veren sizlere bireylerin yetişmesinde büyük görev düşüyor inanıyorum ki gönülden yaptığınız kutsal mesleğinizle çocuklarımız daha iyi bir yere gelecek şeklinde konuştu. Okul ile hatıra fotoğrafı çekilen valimiz iyi dileklerde bulunup öğretmenler ve öğrencilerle vedalaştı. 


 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

 


Yoncalı Beldesinde Acılı Ailemizi Yalnız Bırakmadık

Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Yoncalı Beldesinde taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailenin yasını paylaştı. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaşı'ın eşlik ettiği acı günde vatandaşlarımızla buluşan Başkan Vekilimiz Taziye Evinde dua ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bulanığın en güzel kültürlerinden birinin 'Taziye Evi' kültürü olduğunu belirten Başkan Vekilimiz böyle güzel ortamda bir araya gelip acıları paylaşmak kadar değerli bir şey olamaz ifadesinde bulundu. Taziye de bulunan vatandaşlara acılı aileyi yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Sayın Vekilimiz İnsan olarak böyle acılı günler de birbirimize ihtiyaç duyuyoruz. Biz elimizden geldiğince yanınızda bulunmaya devam edeceğiz yeter ki bu birliğimiz hiçbir zaman zedelenmesin vurgusunu yaptı.

Belediyemiz tarafından hazırlanan Taziye Paketini de takdim eden Başkan Vekilimiz Uzan, Bizim de hayır görevimizi yerine getirmemiz gerekir dedi. Orada bulunan vatandaşların da meramlarını dinleyen Sayın Vekilimiz Uzan, Belediye ve kaymakamlık olarak kapımız her zaman sizlere açıktır çağrısında bulundu. Acılı aileye tekrar başsağlığı dileyen Vekilimiz vatandaşlar ile kucaklaşarak taziye ziyaretini yerine getirdi.

 

DEVAMI

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

 

Bahçelievler Mahallesi Stabilize Yol Çalışması Başkan Vekilimiz Tarafından Denetlendi

İlçemiz Mahalleler arasında yapılan yol çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ulaşım imkanlarına kavuşuyor. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Bahçelievler Mahallesinde stabilize yol çalışmalarını denetleyerek oradaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çocuklara hediyeler dağıttı.

Bulanık Bahçelievler Mahallesinde 800 metre uzunluğunda ara yolda yapılan stabilize yol çalışması ile vatandaşların ulaşım sorunu ortadan kaldırılarak mevsimsel önlemler alınıyor. Çamurlu yollardan şikayetçi olan vatandaşların istekleri dikkate alınıp Belediye bütçesinden stabilize malzemeler karşılandı. Böylece kış mevsimine girilmeden daha tedbirli halkı mağdur etmeyecek önlemler alındı.

Yol çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Vekilimiz oradaki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyip sohbet etti. Belediye bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların sonuna yaklaşıldığını belirten Vekilimiz hizmetlerimiz en iyi şekilde ihtiyacı karşılayacak düzeyde devam edecek açıklamasında bulundu. vatandaşlar ile vedalaşan Sayın Vekilimiz personellere kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı. 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar