Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Kardeş Keçiören Belediyemizin Katkılarıyla Muhtar Evleri İle Taksi Durakları Hizmete Açıldı

Belediyemizden Haberler

Kardeş Keçiören Belediyemizin Katkılarıyla Muhtar Evleri İle Taksi Durakları Hizmete Açıldı

 


Kardeş Keçiören Belediyemizin Katkılarıyla Muhtar Evleri İle Taksi Durakları Hizmete Açıldı
 

     Yerinden yönetim anlayışımızın gereği olarak, muhtarlarımızın daha verimli bir ortamda çalışmalarını sağlamak için Kardeş Belediyemiz Keçiören tarafından, İlçemize 5 adet Muhtar Evi kazandırıldı. İlçemizdeki toplu açılışın ardından Bahçelievler, Zafer, Güllüova, Mescitli ve Yeni Mahalle’de Muhtar Evleri hizmete açılmıştır.

     Ayrıca Kardeş Keçiören Belediyemiz tarafından İlçe Merkezimizde Merkez Cami Önünde, Devlet Hastanesi yanında, Gazi İlkokulu yanında, 700. Yıl Cami yanında ve eski garaj içinde olmak üzere 5 adet Taksi Durağı inşa edilerek hizmet vermeye başlamıştır.

      Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN da taksi durakları ile ilgili ‘Taksiciler her zaman her yerde hizmet veriyor. Ailemizi, yakınlarımızı taşıyacak kadar güvenli bir kesimdir. Şimdi çelik konstrüksiyonlu ve prefabrik yepyeni durakları oldu. Halkımıza hayırlı olsun’ dedi.

   Hizmet noktasında,  kendi ilçe  sınırlarının ötesinde toplumcu ve dayanışmacı belediyecilik anlayışıyla, Bulanık’ımıza desteklerini esirgemeyen Kardeş Belediyemiz Keçiören Belediyesi’ne minnettarlıklarımızı sunarak canı gönülden teşekkür eder, halkımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.
 


       
       
        

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar