Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Kardeş Keçiören Belediyemizin Katkılarıyla Muhtar Evleri İle Taksi Durakları Hizmete Açıldı

Belediyemizden Haberler

Kardeş Keçiören Belediyemizin Katkılarıyla Muhtar Evleri İle Taksi Durakları Hizmete Açıldı

 


Kardeş Keçiören Belediyemizin Katkılarıyla Muhtar Evleri İle Taksi Durakları Hizmete Açıldı
 

     Yerinden yönetim anlayışımızın gereği olarak, muhtarlarımızın daha verimli bir ortamda çalışmalarını sağlamak için Kardeş Belediyemiz Keçiören tarafından, İlçemize 5 adet Muhtar Evi kazandırıldı. İlçemizdeki toplu açılışın ardından Bahçelievler, Zafer, Güllüova, Mescitli ve Yeni Mahalle’de Muhtar Evleri hizmete açılmıştır.

     Ayrıca Kardeş Keçiören Belediyemiz tarafından İlçe Merkezimizde Merkez Cami Önünde, Devlet Hastanesi yanında, Gazi İlkokulu yanında, 700. Yıl Cami yanında ve eski garaj içinde olmak üzere 5 adet Taksi Durağı inşa edilerek hizmet vermeye başlamıştır.

      Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN da taksi durakları ile ilgili ‘Taksiciler her zaman her yerde hizmet veriyor. Ailemizi, yakınlarımızı taşıyacak kadar güvenli bir kesimdir. Şimdi çelik konstrüksiyonlu ve prefabrik yepyeni durakları oldu. Halkımıza hayırlı olsun’ dedi.

   Hizmet noktasında,  kendi ilçe  sınırlarının ötesinde toplumcu ve dayanışmacı belediyecilik anlayışıyla, Bulanık’ımıza desteklerini esirgemeyen Kardeş Belediyemiz Keçiören Belediyesi’ne minnettarlıklarımızı sunarak canı gönülden teşekkür eder, halkımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.
 


       
       
        

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler

 

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler
 
Bazı Resmi İş ve İşlemleri takip etmek üzere Ankara İline giden Sayın Başkanımız UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ile Birlikte “Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK ile görüştüklerini yapılan görüşmede İlçemizin Sokak iyileştirmelerinde kullanılmak üzere park ve bahçe malzemelerini talep etmiş olduklarını ve söz konusu malzemenin verilmesine ilişkin sözünü aldıklarını aldıkları bu sözler ile kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı başta Sayın Başkan Mustafa AK, Belediye Başkan Yardımcısı Semih KANİBİR, Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA, Dış İlişkiler Müdürü Mustafa ARAÇ ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN Bey Efendiye Şükranlarını sunuyorum” dedi.

      

      


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar