Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.

Belediyemizden Haberler

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte  Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.


Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte  Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.

 

          Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Semih KANIBİR, Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın UZAN Makamında ziyaret edildi.

         Keçiören Belediyesinden gelen ekiple birlikte Kadınlar, gençler ve çocuklar için sosyal ve kültürel aktivitelerin bulunduğu projenin yapılması planlanan Mülkiyeti Belediyemize ait İşhanı gezilerek konu hakkında bilgilendirildiler.

         İlçemizin İnönü Caddesi, Suat İshakoğlu Caddesi ve Karacoğlanoğlu Caddelerinde daha estetik ve Şehirleşmeye uygun aydınlatma sistemi kurulacağından bu noktalarda incelemelerde bulunuldu.

               İlçe Merkezimizin 9 Mahallesine Vatandaşla İrtibatın daha iyi sağlanması için Muhtar evleri yapılacağı yerler gezildi.

         Aynı zamanda İlçemizde faaliyet gösteren ticari taksiler için prefabrik durukların kurulması planlanan noktalar incelenerek Belediyemizden bilgi alındı.

              İlçemiz Hayvan Pazarı gezilerek konuya ilişkin bilgilendirilme yapıldı.

      

     

     

     

     

    

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar