Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.

Belediyemizden Haberler

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte  Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.


Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte  Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.

 

          Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Semih KANIBİR, Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın UZAN Makamında ziyaret edildi.

         Keçiören Belediyesinden gelen ekiple birlikte Kadınlar, gençler ve çocuklar için sosyal ve kültürel aktivitelerin bulunduğu projenin yapılması planlanan Mülkiyeti Belediyemize ait İşhanı gezilerek konu hakkında bilgilendirildiler.

         İlçemizin İnönü Caddesi, Suat İshakoğlu Caddesi ve Karacoğlanoğlu Caddelerinde daha estetik ve Şehirleşmeye uygun aydınlatma sistemi kurulacağından bu noktalarda incelemelerde bulunuldu.

               İlçe Merkezimizin 9 Mahallesine Vatandaşla İrtibatın daha iyi sağlanması için Muhtar evleri yapılacağı yerler gezildi.

         Aynı zamanda İlçemizde faaliyet gösteren ticari taksiler için prefabrik durukların kurulması planlanan noktalar incelenerek Belediyemizden bilgi alındı.

              İlçemiz Hayvan Pazarı gezilerek konuya ilişkin bilgilendirilme yapıldı.

      

     

     

     

     

    

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler

 

Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AK’a Teşşekkürler
 
Bazı Resmi İş ve İşlemleri takip etmek üzere Ankara İline giden Sayın Başkanımız UZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ile Birlikte “Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK ile görüştüklerini yapılan görüşmede İlçemizin Sokak iyileştirmelerinde kullanılmak üzere park ve bahçe malzemelerini talep etmiş olduklarını ve söz konusu malzemenin verilmesine ilişkin sözünü aldıklarını aldıkları bu sözler ile kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı başta Sayın Başkan Mustafa AK, Belediye Başkan Yardımcısı Semih KANİBİR, Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA, Dış İlişkiler Müdürü Mustafa ARAÇ ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN Bey Efendiye Şükranlarını sunuyorum” dedi.

      

      


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar