Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.

Belediyemizden Haberler

Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte  Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.


Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın KANIBİR ve Ekibiyle Birlikte  Belediyemizce yapılması planlanan proje yerlerini gezdiler.

 

          Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Semih KANIBİR, Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürü Aytekin KARACA ve Park ve Bahçeler Müdürü Serdar DURSUN ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın UZAN Makamında ziyaret edildi.

         Keçiören Belediyesinden gelen ekiple birlikte Kadınlar, gençler ve çocuklar için sosyal ve kültürel aktivitelerin bulunduğu projenin yapılması planlanan Mülkiyeti Belediyemize ait İşhanı gezilerek konu hakkında bilgilendirildiler.

         İlçemizin İnönü Caddesi, Suat İshakoğlu Caddesi ve Karacoğlanoğlu Caddelerinde daha estetik ve Şehirleşmeye uygun aydınlatma sistemi kurulacağından bu noktalarda incelemelerde bulunuldu.

               İlçe Merkezimizin 9 Mahallesine Vatandaşla İrtibatın daha iyi sağlanması için Muhtar evleri yapılacağı yerler gezildi.

         Aynı zamanda İlçemizde faaliyet gösteren ticari taksiler için prefabrik durukların kurulması planlanan noktalar incelenerek Belediyemizden bilgi alındı.

              İlçemiz Hayvan Pazarı gezilerek konuya ilişkin bilgilendirilme yapıldı.

      

     

     

     

     

    

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

  Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
         İlçemiz Zafer Mahallesinde yapımı devam eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İlçemize hibe edilen Prefabrik Taziye evi çalışmalarını ve İlçemiz İnönü Mahallesinde yeni yapılan Park alanlarını gezen Sayın Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN çalışmalara ilişkin bilgi aldı. İnceleme sırasında çocuklarla karşılaşan UZAN bir süre onlarla sohbet edip, onlara oyuncak hediye etti.


      

                           

      

DEVAMI

Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi

 

 
Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi
 
      19.06.2017 tarihinde Belediyemizin organize ettiği iftar çadırında Ramazan coşkusu devam ediyor.  Kurulan iftar çadırında her gün yaklaşık 300 kişi iftar açarken, Belediye Başkanımız UZAN, Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL, Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK,  Köy ve Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlar katıldı. İftar öncesi Belediye Başkanımız UZAN, yemek kazanlarının başına geçerek vatandaşlarımıza yemeklerini dağıttı. Belediye Başkanımız UZAN’a yemek dağıtımında Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL’de eşlik etti.

       Belediyemiz tarafından günlük 300 kişiye iftar yemeğinin verildiği iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanımız UZAN, hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile iftar yemeklerinin verilmeye devam ettiğini belirterek,  “Bugünkü iftar yemeğimiz, Vedaş İl Müdürlüğü tarafından veriliyor. Ben Vedaş İl Müdürümüz Eşref ŞENTÜRK Bey’e bu hayırseverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan vesilesiyle burada günlük yaklaşık 300 kişiye sıcak yemek veriyoruz. Bu sıcak yemeği veriyoruz derken; hayırsever işadamlarımız, kurumlarımız yani Bulanık halkımız veriyor. Bu da Bulanıklı vatandaşlarımızın ne kadar hayırsever, cömert olduğunu gösteriyor. Ben bu vesileyle tüm hayırsever iş adamlarımızı ve hayırseverlerimizi tebrik ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin diyorum” dedi.

      Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK konuşmasında “Tüm ülkemize huzur içerisinde bir Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı diliyorum.  Bu vesileyle, bize bu imkânı sağlayan Bulanık Belediyesi’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yemek sonrasında koyulaşan sohbetle birlikte çaylar içildi.

       

       

      

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar