Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

ŞAHİN, ESNAFI ZİYARET ETTİ

Belediyemizden Haberler

ŞAHİN, ESNAFI ZİYARET ETTİ

Belediyeye Kayyum olarak  bugün atanan ve  belediyedeki görevine başlayan ilçemiz kaymakamı Ömer Şahin, beraberinde Karakol komutanı  Jandarma Yüzbaşı Ömer Altaş ve kurum amirleriyle birlikte Bulanık esnafını  ziyaret etti.

Suat İshakolu ve Malazgirt Caddelerindeki esnafı ziyaret eden Şahin, esnafların ve vatandaşların kurban bayramını kutlarken, belediye ile ilgili vatandaşların sorun veya varsa önerilerini her zaman dinlemeye hazır olduklarını ve vatandaşa hizmet etmek için geldiklerini söyledi.

Şahin, ayrıca Bulanık Belediyesi bünyesinde şikayet kutusu oluşturacaklarını belirterek, vatandaşların dilek ve şikayetlerini bu kutular aracılığla kendilerine iletebileceklerini söyledi.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar