Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

 

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

        Muş Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu Başkanı Kemal TÜRKAN ile Bulanık Bilican Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Galip KILINÇ, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olan Hacı Arslan UZAN’a nezaket ziyaretinde bulundular.

         Gerçekleşen ziyarette İlçemizdeki sportif faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Yapılan ziyaretten son derece memnun kalan  Belediye Başkanımız UZAN, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

       İlçemizdeki sporcuların hizmetine sunulmak üzere Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve belediyenin katkılarıyla spor kompleksi kurulması için yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren  Belediye Başkanımız UZAN, spor alanlarının çoğalmasıyla ilçedeki sporcu sayısının da buna bağlı olarak artacağını belirtti.

          Gençlerin ve çocukların sportif faaliyetler içerisinde yer alarak toplumsal hayata daha etkin bir şekilde katılabilmelerini amaçladıklarını vurgulayan Belediye Başkanımız UZAN, Beldelerimiz de dahil olmak üzere 10 adet semt sahası ile tüm halkımızı sporla buluşturacaklarını sözlerine ekledi.

       Sohbet havasında geçen ziyaretten sonra Belediye Başkanımız UZAN, Muş Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu ile Bulanık Bilican Spor Kulübü yönetimine başarılar diledi.KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

  Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
         İlçemiz Zafer Mahallesinde yapımı devam eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İlçemize hibe edilen Prefabrik Taziye evi çalışmalarını ve İlçemiz İnönü Mahallesinde yeni yapılan Park alanlarını gezen Sayın Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN çalışmalara ilişkin bilgi aldı. İnceleme sırasında çocuklarla karşılaşan UZAN bir süre onlarla sohbet edip, onlara oyuncak hediye etti.


      

                           

      

DEVAMI

Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi

 

 
Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi
 
      19.06.2017 tarihinde Belediyemizin organize ettiği iftar çadırında Ramazan coşkusu devam ediyor.  Kurulan iftar çadırında her gün yaklaşık 300 kişi iftar açarken, Belediye Başkanımız UZAN, Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL, Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK,  Köy ve Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlar katıldı. İftar öncesi Belediye Başkanımız UZAN, yemek kazanlarının başına geçerek vatandaşlarımıza yemeklerini dağıttı. Belediye Başkanımız UZAN’a yemek dağıtımında Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL’de eşlik etti.

       Belediyemiz tarafından günlük 300 kişiye iftar yemeğinin verildiği iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanımız UZAN, hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile iftar yemeklerinin verilmeye devam ettiğini belirterek,  “Bugünkü iftar yemeğimiz, Vedaş İl Müdürlüğü tarafından veriliyor. Ben Vedaş İl Müdürümüz Eşref ŞENTÜRK Bey’e bu hayırseverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan vesilesiyle burada günlük yaklaşık 300 kişiye sıcak yemek veriyoruz. Bu sıcak yemeği veriyoruz derken; hayırsever işadamlarımız, kurumlarımız yani Bulanık halkımız veriyor. Bu da Bulanıklı vatandaşlarımızın ne kadar hayırsever, cömert olduğunu gösteriyor. Ben bu vesileyle tüm hayırsever iş adamlarımızı ve hayırseverlerimizi tebrik ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin diyorum” dedi.

      Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK konuşmasında “Tüm ülkemize huzur içerisinde bir Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı diliyorum.  Bu vesileyle, bize bu imkânı sağlayan Bulanık Belediyesi’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yemek sonrasında koyulaşan sohbetle birlikte çaylar içildi.

       

       

      

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar