Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

 

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

        Muş Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu Başkanı Kemal TÜRKAN ile Bulanık Bilican Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Galip KILINÇ, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olan Hacı Arslan UZAN’a nezaket ziyaretinde bulundular.

         Gerçekleşen ziyarette İlçemizdeki sportif faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Yapılan ziyaretten son derece memnun kalan  Belediye Başkanımız UZAN, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

       İlçemizdeki sporcuların hizmetine sunulmak üzere Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve belediyenin katkılarıyla spor kompleksi kurulması için yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren  Belediye Başkanımız UZAN, spor alanlarının çoğalmasıyla ilçedeki sporcu sayısının da buna bağlı olarak artacağını belirtti.

          Gençlerin ve çocukların sportif faaliyetler içerisinde yer alarak toplumsal hayata daha etkin bir şekilde katılabilmelerini amaçladıklarını vurgulayan Belediye Başkanımız UZAN, Beldelerimiz de dahil olmak üzere 10 adet semt sahası ile tüm halkımızı sporla buluşturacaklarını sözlerine ekledi.

       Sohbet havasında geçen ziyaretten sonra Belediye Başkanımız UZAN, Muş Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu ile Bulanık Bilican Spor Kulübü yönetimine başarılar diledi.KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemize yeniden hayat veren gençlik merkezi ve ADEM

 


İlçemize yeniden hayat veren gençlik merkezi ve ADEM


Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan beraberinde Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN Bulanık Mehmet Akif ERSOY Gençlik Merkezi ve ADEM 2 Eğitim Merkezini ziyaret etti. Kursları tek tek kontrol eden Kaymakam  UZAN eksiklik varsa giderileceğini  ve şartların daha da iyileştirileceğini söyledi.  Ardından ziyarette bulunan misafirlere Sayın UZAN hediyeler takdim edildi.
 
     

     

      

DEVAMI

İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor


İlçemizde unutulmuş çeşmelerimiz gün yüzüne çıkarılıyor

Bulanık kaymakamı Hacı Arslan Uzan tarafından ilçemiz Güllüova Mahallesi, Yeni Mahalle yolları ve şehir içi araç parkı ile diğer çalışmaların kontrolünü yaptı. Çalışmaları kontrol eden UZAN çalışmalarla ilgili geniş çaplı bilgi aldı. Daha sonrasında ilçemiz Yeni Mahalle sınırları içerisinde bulunun halk arasında “Sütlü Bulak” diye bilinen çeşmenin vatandaşa daha iyi hizmet sunması amacıyla düzenleme çalışması kontrol edildi.  Çalışmaları yakından takip eden UZAN işçilerle yakından ilgilenerek çalışmaların halk adına önemine vurgu yaptı.

Ardından Ptt üstü şehiriçi araç durağını Müfettiş Mustafa AYYILDIZ, Kontrolör Osman ÖZKAN ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Hacı Arslan UZAN duraktaki şoförlerle sohbet etti. Yaptığı çalışmalardan dolayı kaymakam beye memnuniyetlerini dile getirdiler.

Açılışlarına sayılı gün kalan parkların kontrolünü yapan UZAN çalışmaları takip etti. İncelemeler sırasında işçilere “ Burayı korumak hepimizin görevi “ dedi.

     

     

     

     

     

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar