Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

 

Spor Kulüplerinden Sayın UZAN’a Nezaket Ziyareti

        Muş Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu Başkanı Kemal TÜRKAN ile Bulanık Bilican Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Galip KILINÇ, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olan Hacı Arslan UZAN’a nezaket ziyaretinde bulundular.

         Gerçekleşen ziyarette İlçemizdeki sportif faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Yapılan ziyaretten son derece memnun kalan  Belediye Başkanımız UZAN, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

       İlçemizdeki sporcuların hizmetine sunulmak üzere Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve belediyenin katkılarıyla spor kompleksi kurulması için yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren  Belediye Başkanımız UZAN, spor alanlarının çoğalmasıyla ilçedeki sporcu sayısının da buna bağlı olarak artacağını belirtti.

          Gençlerin ve çocukların sportif faaliyetler içerisinde yer alarak toplumsal hayata daha etkin bir şekilde katılabilmelerini amaçladıklarını vurgulayan Belediye Başkanımız UZAN, Beldelerimiz de dahil olmak üzere 10 adet semt sahası ile tüm halkımızı sporla buluşturacaklarını sözlerine ekledi.

       Sohbet havasında geçen ziyaretten sonra Belediye Başkanımız UZAN, Muş Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu ile Bulanık Bilican Spor Kulübü yönetimine başarılar diledi.KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar