Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Uzundere’den Bulanık’a Vefa Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Uzundere’den Bulanık’a Vefa Ziyareti


Uzundere’den Bulanık’a Vefa Ziyareti
 
      Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN’a eski mesai arkadaşı Erzurum Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY ve beraberindeki heyet ziyarette bulundu.

       Göstermiş olduğu fedakar ve özverili çalışmalarıyla halkın gönlünde taht kuran Erzurum Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY, beraberindeki heyetle Bulanık’a geldi. Burada Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN’a sürpriz ziyarette bulunan heyet onuruna öğle yemeği verildi. Eski mesai arkadaşlarıyla karşılaşan Belediye Başkanımız UZAN, duygu dolu anlar yaşadı.

      Belediye Başkanımız UZAN, misafirlerini yemekten sonra Merkez Cami önünde vatandaşlarımızla birlikte çaya davet etti. Çay eşliğinde belediyecilikle ilgili tecrübelerini de paylaşan ÖZSOY, vatandaşlarımızla sohbet etti. Sohbetten sonra Belediye Başkanımız UZAN ile misafirleri  İlçemizdeki parklarda, Belediyemizin Kademesinde, yeni açılacak yollarda ve minibüs duraklarında  incelemelerde bulundu. 15 yıllık belediyecilik tecrübe ve deneyimlerini paylaşan Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY ile beraberindeki heyet, Uzundere’ye hareket ederek anlamlı bir günün yaşanmasına vesile oldu.


      

    

    

       

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

  Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
Sayın UZAN Yapımı devam eden Taziyeevi ve İnönü Mahallesindeki park alanı gezerek incelemelerde bulundu

 
         İlçemiz Zafer Mahallesinde yapımı devam eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İlçemize hibe edilen Prefabrik Taziye evi çalışmalarını ve İlçemiz İnönü Mahallesinde yeni yapılan Park alanlarını gezen Sayın Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN çalışmalara ilişkin bilgi aldı. İnceleme sırasında çocuklarla karşılaşan UZAN bir süre onlarla sohbet edip, onlara oyuncak hediye etti.


      

                           

      

DEVAMI

Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi

 

 
Belediyemizin organizesinde Vedaş İl Müdürlüğünün verdiği İftar Yemeğine Vatandaştan büyük ilgi
 
      19.06.2017 tarihinde Belediyemizin organize ettiği iftar çadırında Ramazan coşkusu devam ediyor.  Kurulan iftar çadırında her gün yaklaşık 300 kişi iftar açarken, Belediye Başkanımız UZAN, Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL, Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK,  Köy ve Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlar katıldı. İftar öncesi Belediye Başkanımız UZAN, yemek kazanlarının başına geçerek vatandaşlarımıza yemeklerini dağıttı. Belediye Başkanımız UZAN’a yemek dağıtımında Cumhuriyet Başsavcısı Velat ÖNCEL’de eşlik etti.

       Belediyemiz tarafından günlük 300 kişiye iftar yemeğinin verildiği iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanımız UZAN, hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile iftar yemeklerinin verilmeye devam ettiğini belirterek,  “Bugünkü iftar yemeğimiz, Vedaş İl Müdürlüğü tarafından veriliyor. Ben Vedaş İl Müdürümüz Eşref ŞENTÜRK Bey’e bu hayırseverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan vesilesiyle burada günlük yaklaşık 300 kişiye sıcak yemek veriyoruz. Bu sıcak yemeği veriyoruz derken; hayırsever işadamlarımız, kurumlarımız yani Bulanık halkımız veriyor. Bu da Bulanıklı vatandaşlarımızın ne kadar hayırsever, cömert olduğunu gösteriyor. Ben bu vesileyle tüm hayırsever iş adamlarımızı ve hayırseverlerimizi tebrik ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin diyorum” dedi.

      Vedaş İl Müdürü Eşref ŞENTÜRK konuşmasında “Tüm ülkemize huzur içerisinde bir Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı diliyorum.  Bu vesileyle, bize bu imkânı sağlayan Bulanık Belediyesi’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yemek sonrasında koyulaşan sohbetle birlikte çaylar içildi.

       

       

      

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar