Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Uzundere’den Bulanık’a Vefa Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Uzundere’den Bulanık’a Vefa Ziyareti


Uzundere’den Bulanık’a Vefa Ziyareti
 
      Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN’a eski mesai arkadaşı Erzurum Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY ve beraberindeki heyet ziyarette bulundu.

       Göstermiş olduğu fedakar ve özverili çalışmalarıyla halkın gönlünde taht kuran Erzurum Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY, beraberindeki heyetle Bulanık’a geldi. Burada Belediye Başkanımız Hacı Arslan UZAN’a sürpriz ziyarette bulunan heyet onuruna öğle yemeği verildi. Eski mesai arkadaşlarıyla karşılaşan Belediye Başkanımız UZAN, duygu dolu anlar yaşadı.

      Belediye Başkanımız UZAN, misafirlerini yemekten sonra Merkez Cami önünde vatandaşlarımızla birlikte çaya davet etti. Çay eşliğinde belediyecilikle ilgili tecrübelerini de paylaşan ÖZSOY, vatandaşlarımızla sohbet etti. Sohbetten sonra Belediye Başkanımız UZAN ile misafirleri  İlçemizdeki parklarda, Belediyemizin Kademesinde, yeni açılacak yollarda ve minibüs duraklarında  incelemelerde bulundu. 15 yıllık belediyecilik tecrübe ve deneyimlerini paylaşan Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY ile beraberindeki heyet, Uzundere’ye hareket ederek anlamlı bir günün yaşanmasına vesile oldu.


      

    

    

       

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 

 

İlçemizde yapılacak Kıl Çadırının Çalışmaları yerinde incelendi 
 
Belediyemizce İlçemiz Zafer Mahallesinde Etkinlik Çadırı olarak kurulacak olan Kıl Çadırın Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın UZAN konu hakkında bilgi alarak “Hazırlanacak Etkinlik Çadırının İlçemiz adına çok faydalı olacağını” belirtti.

DEVAMI

 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

                                   

 
 İlçemizin Değişimi Adına Yapılan Çalışmalar Devam Ediyor

               
Belediyemiz tarafından ilçemiz çeşitli yerlerinde parke taşı yapımına başlanmıştır. Parke taşı ihalesinin ardından eski sanayi caddesinde 15.000 m2 parke taşı döşenmiştir. Belediyemizin talimatı ile Vepsaş’ın kabloları yer altına almasının ardından parke taşı yapım çalışmalarına başlanacaktır.
 İlçemizin daha güzel daha kullanışlı alanlara sahip olması adına kıl çadırları yapılmaya başlanmıştır.  Şu an dolguları atılan çadırların çalışmalar ilerledikçe alanda bulunan trafo ve direklerin kaldırılması ile alanın genişletilmesi amaçlanmıştır.
Bir adet büyüklüğü 500 m2 olan çadırla birlikte diğerleri küçük olmak üzere çapları 3 m2 olan çadırların kurulma çalışmaları devam etmektedir. Bu kıl çadırlarının kullanımı sosyal tesis, şark köşeleri olarak planlanmaktadır.
İlçemiz Güllüova Mahallesi, Balotu köyü, Erentepe ve Rüstemgedik beldesinde semt sahası imalatına başlanmıştır. Zeminleri atılan semt sahalarında ilçemiz farklı yerlerinde 10 adet yapılması planlanmaktadır.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar