Bulanık Belediyesi Resmi Web Sitesi

Yazar Sinan YAĞMUR’ dan Söyleşi Programı

İlçemizden Haberler

Yazar Sinan YAĞMUR’ dan Söyleşi Programı

    
Yazar Sinan YAĞMUR’ dan Söyleşi Programı

         Kütüphaneler Haftası nedeniyle Belediyemiz Sponsorluğunda İlçemize gelen Yazar Sinan YAĞMUR saat: 14:30’ da İlçe Halk Eğitim Konferans Salonunda “Söyleşi” yaptı.
      Programa Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Hacı Arslan UZAN, İlçe Emniyet Müdürü Muhittin AYHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın TUNÇEL ve öğretmen ve çok sayıda Öğrencinin katıldığı Konferansta öğrencilere kitap okumanın alışkanlık olmadığını aksine ihtiyaç olduğunu söyleyen Sinan YAĞMUR, kitabın boş zamanlarda okunmayacağını ve okumak için zaman ayırmak gerektiğine vurgu yaptı.
        Başarısını 3 kişiye borçlu olduğunu ve bunların da öğretmen olduğunu açıklayan YAĞMUR, öğrencilere öğretmenlerinin değerini bilmeleri noktasında öğütler verdi. Hayatından kesitler anlatan Sinan YAĞMUR, başarının temelinin okumaktan geçtiğini söyledi.
       Öğrencilerin sorularına da cevap veren Sinan YAĞMUR, seminer sonunda hatıra fotoğraflar çektirilerek konferansına son verdi.
 
      

      

      

      

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü Düzenledi


Belediyemiz Yaz Spor Kursları kapsamındaki öğrenciler için Ahlat gezisinin Üçüncüsü DüzenlediGeziye katılan atletizm grubu öğrenciler Ahlat’ın tarihi Harabeşehir, Selçuklu Mezarlıkları, Ahlat müzesi ile Abdurrahman Gazi Türbesini gezdiler. Geziye sabah saat 08:00’de giden öğrenciler 15:00 de geri döndüler. Geziye katılan öğrenciler bu geziden çok memnun olduklarını tarihi zenginliklere Bu kadar yakından görebilme imkânını sağlayan Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Hacı Aslan UZAN’a şükranlarını ifade ettiler.

Geziye İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve diğer görevli öğretmenler eşlik ettiler.
 

DEVAMI

UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti

 


UZAN Cuma Çıkışı Halkla Sohbet Etti


Kaymakam Hacı Arslan UZAN İlçemiz Yeni Mahallede bulunan Hz. Osman camisinde Cuma çıkışında cemaatle sohbet etti. Halk ile yakından ilgilenen UZAN ayaküstü dertlerini dinledi.


 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Sivil Toplum Kuruluş Başkanları Ziyareti
  • BELEDİYE
  • Manzara
  • köyler

Videolar